Piegādes informācija

Piegādes noteikumi

Piegāde ir iespējama saņemot Jūsu pasūtījumu un apmaksu par mūsu izstādīto pasūtījuma priekšapmaksas rēķinu. Piegāde tiek veikta ar kurjerdienesta starpniecību pa Latviju un Igauniju.

Jūs protams varat saņemt preci uz vietas Rīgā, Ganību dambī 30/1, saņemot apstiprinājumu, ka Jūsu prece ir pie mums uz vietas.

SIA InnoBalticum nodrošina pasūtījumu apstrādi katru darba dienu no plkst. 09:00 – 17:00 (izņemot brīvdienas un Latvijas Republikas Valsts svētkus).

Ņemot vērā produkcijas daudzveidību un apstākli, ka lielākā daļa sortimenta tiek rūpnieciski izgatavota realizējot Jūsu specifiskās prasības (apsildes paklāju un kabeļu izmērs / laukums), pasūtījuma ražošanas laiks var ilgt līdz 7 darba dienām, + piegādes laiks ņemot vērā Jūsu atrašanās vietu Latvijā vai Igaunijā no 2 – 4 darba dienām.

Gadījumos, kad piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, klients par piegādes kavējumu tiek informēts, saņemot informatīvu e-pastu. Jautājumus, kas saistīti ar pasūtījumu piegādi, lūdzam adresēt uz e-pastu: info@warmfloorshop.com vai www.info@siltagrida.lv

Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas Republikas Valsts svētku dienas.

1. Pasūtījumu piegādes notiek no plkst. 9:00 līdz 18:00 pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā norādītie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt konkrētās dienas piegādes laika ietvaros;

2. Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, piemēram,  kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma;

3. Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Svētku (Lieldienas, Līgo, Ziemassvētki, Jaunais Gads u.c.) vai akciju laikā, piegādes termiņš var tikt pagarināts. Precizāks piegādes termiņš šādā gadījumā tiks norādīts e-pastā, kuru saņemsiet, kad mūsu dabienieki apstrādās Jūsu pasūtījumu.

Ja rodas kādi jautājumi sakarā ar piegādes nosacījumiem lūdzam rakstīt mums uz e-pastu info@warmfloorshop.com vai info@siltagrida.lv

1 produkta piegādes cena EUR ieskaitot 21% PVN

Pilsēta līdz 1 kg līdz 5kg līdz 10kg no 10kg - 20kg
Rīga 4.50, - € 6, - € 9.5, - € 13, - €

 

Valsts līdz 1kg līdz 5kg līdz 10kg no 10kg - 20kg
Latvija 7.50,- € 11.50, - € 15.50, - € 19.50, - €
Igaunija 10, - € 13, - € 17.50, - € 20, - €


Mūsu sadarbības partneri loģistikā: