• TERMOREGULATORS OCD5 1999 AR SKĀRIENJŪTĪGU EKRĀNU

ELEKTRA OCD5 temperatūras regulatoram nav izvirzīti elementi, piemēram, pogu vai sviru priekšējā panelī, tādējādi tas kļūst optiski "draudzīgāks" un labi pielāgojas gan dzīvojamo gan komerciālo telpu interjeram.  Termoregulators "iemācās" grīdas siltuma inerces īpašības, un pēc dažām dienām tas pats pielāgojas un zina, kad tam ir jāieslēdz apkuri, lai sasniegtu siltuma nosacījumus, ko lietotāji ir pareizi iestatījuši.

 

Neapšaubāmi, ka jaunā kontroliera priekšrocība ir kalendāra pieejamība, kas nebija iepriekšējās versijās. Izmantojot šo risinājumu, kļuva vieglāk ieplānot sistēmas darbību, ņemot vērā neparastu grafiku: nedēļas nogales braucieni vai garas brīvdienas.

Mēs jau esam pieraduši pie termostata, kur jūs varat iestatīt darbības režīmu 4 reizes dienā vai īslaicīgu temperatūras pazemināšanos / kritumu. ELEKTRA OCD5 ļauj iestatīt darbības režīmu 6 periodiem. Turklāt šis termostats ir apvienots un var kontrolēt sistēmu, izmantojot grīdas sensoru, gaisa sensoru vai ņemot vērā abu rādījumu rādījumus, kuros grīdas sensors veic ierobežojošu funkciju.

"Kūka glazūra" ir koncepcija izveidot QR kodu izvēlnē, kurā tiek glabātas visas kontroliera iestatījumu izmaiņas, kā arī informācija par enerģijas patēriņu vai siltumenerģijas izmaksām. Tas ir pietiekami, lai skenētu kodu, kas parādās kontrollera ekrānā, un katra informācija skaidri parādīsies kā izvēlņu saraksti un diagrammas.

 

 

Tehniskās specifikācijas:

Barošanas avots: 100-240 V / AC

Maks. slodze: 16A

Uzstādīšana:  zemapmetuma

Iebūvēts slēdzis: 2-polu, 16A

Komforta temperatūras diapazons: + 5 ° C; + 40 ° C katram uzstādījumam

Ekonomiskais temperatūras diapazons: + 5 ° C; + 40 ° C katram uzstādījumam

Aizsardzība: IP 21

Izmēri (A x P x Dz): 82 x 82 x 40 mm

Displejs: 176 x 220 pikseļi, TFT

Sertifikāti: VDE, BEAB

Produkta marķējums: CE

OCD5 OWD5 - installation manual
OCD5 OWD5 - user manual
OCD5 - declaration of conformity
OWD5 - declaration of conformity

TERMOREGULATORS OCD5 1999 AR SKĀRIENJŪTĪGU EKRĀNU

  • Ražotājs: ELEKTRA
  • Modelis: OCD5 1999
  • Pieejamība: Pieejams
  • 109,09€

  • Bez nodokļa: 90,16€